ASARI CRM Customer ServiceASARI Sp. Z O.o.

ASARI CRM Customer Service

ASARI CRM to innowacyjne oprogramowanie dla firm, które pozwala nie tylko zarządzać sprzedażą i relacjami z klientami, ale także pracownikami, wyposażeniem oraz automatyzować procedury obsługowe i komunikację wewnętrzną i zewnętrzną.

Nasz system CRM obejmuje także zaawansowany moduł raportowy, który w połączeniu z określaniem indywidualnych etapów sprzedaży, tworzenia lejków i definiowania szans daje potężne możliwości analizy pracy firmy i prognozowanie wyników finansowych. Dzięki temu zoptymalizujesz procesy i będziesz podejmować świadome decyzje biznesowe poparte raportami generowanymi w czasie rzeczywistym.

Aplikacja mobilna ASARI CRM oferuje użytkownikom dokładnie taką samą, pełną funkcjonalność systemu dostępnego na komputerze. W ten sposób niezależnie czy jesteś w biurze, domu, na lotnisku czy na wakacjach zawsze masz dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji i informacji. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad firmą i pozwala skutecznie organizować pracę własną i całego zespołu.

Wersja mobilna ASARI CRM daje Ci ponadto inne korzyści:
- Wyświetlanie powiadomień związanych z kalendarzem i działaniami w ramach komunikatów systemu iOS.
- Aplikacja pamięta Twoje dane logowania, przez co nie musisz za każdym razem wpisywać hasła.
- Zyskujesz więcej miejsca do pracy poprzez lepsze zagospodarowanie ekranu.

Do pracy z aplikacją wymagane jest posiadanie konta w systemie ASARI CRM. Za korzystanie z niej nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas na [email protected]

ASARI CRM App Comments & Reviews

What do you think ASARI CRM ios app? Can you share your thoughts and app experiences with other peoples?

Please wait! Facebook comments loading...

ASARI CRM on Social Media

Free International Money Transfer 💸Enjoy high maximum transfers into more than 20 currencies while saving up to 90% over local banks! The cheap, fast way to send money abroad. Free transfer up to 500 USD!AdvertorialVersion: 4.61

ASARI CRM iPhone Images
  • ASARI CRM iphone image 1
ASARI CRM iPad Images
  • ASARI CRM ipad image 1