Autoškola 2022 Customer ServiceJecob Houri

Autoškola 2022 Customer Service

Pripravujete sa na skúšku z autoškoly v roku 2021? Stiahnite si našu bezplatnú aplikáciu a naučte sa všetku teóriu, čo potrebujete vedieť na absolvovanie skúšky z vodičského preukazu! Naša aplikácia obsahuje aktualizované testy pre rok 2021.
Hlavným účelom našej aplikácie je čo najlepšie a najefektívnejšie naučiť ľudí všetko, čo sa naučia v autoškole. Pomocou našich skvelých funkcií si môžete osvojiť teóriu ľavou zadnou! Aj z vás sa môže stať skvelý vodič na cestách. Všetko, čo potrebujete na to, aby ste zvládli testy z autoškoly nájdete v tejto pravidelne aktualizovanej aplikácii.
Potrebujete si precvičiť teóriu? Odskúšajte sa na našich otázkach! Robí vám autoškola v niektorých veciach problémy? Precvičte si svoje vedomosti na aktualizovaných testoch! Stále neviete rozpoznať niektoré značky? Precvičiť si ich môžete v našej aplikácii!
Naša bezplatná aplikácia disponuje nasledovnými funkciami:
Precvičovanie pomocou otázok – jedna z najefektívnejších metód, ako sa pripraviť na testy z autoškoly je riešenie otázok. Vďaka našej aplikácii si môžete precvičovať teóriu či už čakáte na zastávke alebo u lekára.
Testy z autoškoly – aplikácia disponuje najnovšími a pravidelne aktualizovanými testami, ktorými si môžete pravidelne preskúšavať svoje vedomosti z cestnej premávky.
Dopravné značky – appka obsahuje kompletný zoznam všetkých značiek, roztriedených do jednotlivých kategórií. Nájdete v nej všetky značky, ktoré vám robia problém a navždy si ich zapamätáte.
Sledovanie progresu – aplikácia umožňuje prezrieť si všetky predošlé testy, ktoré ste absolvovali. Tým pádom máte lepší prehľad o tom, čo si potrebujete ešte z teórie precvičiť, aby ste na skúškach z autoškoly nepohoreli.
Online kurz – chcete sa naučiť všetok materiál a teóriu čo najefektívnejšie? Využite náš online kurz, ktorý vás prevedie celou teóriou a naučí všetko čo potrebujete na to, aby sa vám podarilo úspešne absolvovať testy z autoškoly!
Autoškola 2021 je kompletne bezplatná aplikácia, ktorú môžete využívať aj bez pripojenia na internet. Stačí ju iba stiahnuť do smartfónu a môžete ju začať používať. Ako doplnok aplikácie si môžete dodatočne dokúpiť online kurz, ktorý vás efektívne a rýchlo prevedie všetkými potrebnými materiálmi online.

-------------
Subscriptions will automatically renew unless canceled within 24-hours before the end of the current period. You can cancel anytime with your iTunes account settings.
For more information, see our Terms of Service & Privacy Policy:
https://thedrivingexam.com/terms.php

Autoškola 2022 App Comments & Reviews

What do you think Autoškola 2022 ios app? Can you share your thoughts and app experiences with other peoples?

Please wait! Facebook comments loading...

Autoškola 2022 on Social Media

Free International Money Transfer 💸Enjoy high maximum transfers into more than 20 currencies while saving up to 90% over local banks! The cheap, fast way to send money abroad. Free transfer up to 500 USD!AdvertorialVersion: 1.4.2

Payoneer 💰Payoneer is an online payment platform that lets you transfer money from any corner of the world! A best and must have payment service for every blogger, traveler, freelancer, affiliate marketer, consultant, virtual assistant, business person, online sellers, and receivers. Earn $25 for free by joining Payoneer. Sign Up Now!AdvertorialVersion: 1.4.2

Autoškola 2022 iPhone Images
  • Autoškola 2022 iphone image 1
  • Autoškola 2022 iphone image 2
  • Autoškola 2022 iphone image 3
  • Autoškola 2022 iphone image 4
Autoškola 2022 iPad Images
  • Autoškola 2022 ipad image 1
  • Autoškola 2022 ipad image 2
  • Autoškola 2022 ipad image 3
  • Autoškola 2022 ipad image 4