Pmp Plus Customer ServiceINTIME INFO YAZILIM COZUMLERI

Pmp Plus Customer Service

Intime Stock ile tamamen izlenebilir bir ürün yönetimine sahip olurken şirket içi şeffaflığınızı artırabilirsiniz.

Intime CRM ile şirket hedeflerinizi canlı olarak izleyebilir ve hatta yönetebilirsiniz. Bu sayede analizler yapabilir, müşteri ilişkilerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Intime Task ile arıza, bakım gibi tüm saha işlemlerinizi kayıt altına alabilir; konum bazlı takipyapabilir, dinamik oluşturulabilen ve raporlanabilen görev formları oluşturabilirsiniz.

Intime HRM ile fiziki arşiv sorununu ortadan kaldırabilir, personellerinize ait tüm insan kaynakları süreçlerini tek ekrandan hızlıca ve kolayca kontrol edebilirsiniz.

Intime Purchase ile tüm satın alma taleplerini ve tekliflerini kontrol edebilir, kurumsal hafıza ve veri tabanına geçiş yapabilirsiniz.

Intime CM ile tahsilat çözümleri sağlanmaktadır. Tahsilatlarınıza ait tüm süreçlere tek ekrandan ulaşabilir, görev atamaları yapabilir, aksamaları engelleyebilirsiniz.

Intime Expense ile masraflarınızı otomatik olarak sisteme girebilir, masraf süreçleriniz için özel onay mekanizmaları kurgulayabilir ve tüm masraflarınızı nereden ve ne zaman isterseniz tek tuşla kontrol edebilirsiniz.

Intime PMP ailesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı vadetmekte, teknolojik gelişmeler ışığında her geçen gün gelişmekte ve yenilenmektedir.

Pmp Plus App Comments & Reviews

What do you think Pmp Plus ios app? Can you share your thoughts and app experiences with other peoples?

Please wait! Facebook comments loading...

Pmp Plus on Social Media

Free International Money Transfer 💸Enjoy high maximum transfers into more than 20 currencies while saving up to 90% over local banks! The cheap, fast way to send money abroad. Free transfer up to 500 USD!AdvertorialVersion: 1.822

Payoneer 💰Payoneer is an online payment platform that lets you transfer money from any corner of the world! A best and must have payment service for every blogger, traveler, freelancer, affiliate marketer, consultant, virtual assistant, business person, online sellers, and receivers. Earn $25 for free by joining Payoneer. Sign Up Now!AdvertorialVersion: 1.822

Pmp Plus iPhone Images
  • Pmp Plus iphone image 1
  • Pmp Plus iphone image 2
  • Pmp Plus iphone image 3
Pmp Plus iPad Images
  • Pmp Plus ipad image 1
  • Pmp Plus ipad image 2
  • Pmp Plus ipad image 3